Aktivity školy

piatok, 17 marec 2017 07:37

Najkrajšia poštová známka

Počas dlhých zimných večerov sme sa „hrali“ s poštovou známkou, ktorá bola cieľom našej školskej výtvarnej súťaže. Aby sme naozaj vystihli poštovú známku s jej charakteristickými znakmi, doslova sme sa „hrali“. Hrali sme sa so samotným motívom, inšpirovali sme sa najmä našou históriou, no nebola nám ďaleká ani fantázia a výtvarné techniky, s ktorými sme pracovali aj na hodinách. Označiť zúbkovanie, „pohrať“ sa aj s písmom nám zabralo dosť času, ale zároveň nám to vyplnilo náš voľný čas v zimnom období. Výsledky nášho snaženia sú umiestnené vo výstavných priestoroch druhého poschodia v budove našej školy. Na I. mieste sa umiestnila žiačka D. Lešková z II. A – PRO2, na II. mieste je práca od žiačky B. Mézešovej z II. A – PRO2 a III. miesto patrí žiačke K. Novákovej z II. A – PRO2. Tieto žiačky pracovali pod vedením pani učiteľky Mgr. Ľ. Letkovskej.

Mgr. M. Feketeová