• Propagačné výtvarníctvo

  • Reklamná tvorba

  • Propagačná grafika

  • Grafický a priestorový dizajn

  • Grafický dizajn

utorok, 05 marec 2019 05:04

CINEAMA 2019

Napísal(a) NČ

Dňa 28. 2. 2019 sa žiaci našej školy zúčastnili na slávnostnom vyhodnotení a premietaní nominovaných filmov okresného kola súťaže Cineama 2019. Naši žiaci boli nominovaní vo viacerých kategóriách, v ktorých získali aj ocenenia. V bloku od 16 do 21 rokov získali 3 čestné uznania (Mária Ščerbová – minútový film, Dominik Demčák a Patrik Hirčák - experiment) a jedno druhé miesto (Kristína Birošová – animovaný film). Druhé miesto za minútový film získala Mária Ščerbová. Všetci ocenení postupujú do krajského kola, v ktorom budú súťažiť o ďalšie umiestnenia a postup do celoslovenského kola. Výhercom gratulujeme a prajeme veľa ďalších úspechov pri ich filmárskej tvorbe.